Kurumsal

Şehiriçi taşımacılık ve İstanbul’da limuzin servisinin en önde gelen sağlayıcısı olma hedefiyle kurulan Champion Rent A Car, ve şuan ki ismiyle Ayık Group Limousine & Luxury Services, deneyimli kadrosu ile profesyonel lüks şoförlü araç kiralama hizmeti sunuyor. Bugün, sadece limuzin servisi ile kalmayıp, kişiye özel hizmetler ve kendini işine adayarak dünyanın dört bir yanından çok etkili ve iyi bilinen profesyonellere hizmet vermektedir.

İstanbul’da taşımacılık sektöründe lider firmalardan biri olmanın verdiği sorumlulukla hareket eden şirketimiz; ulaşım ihtiyaçlarının tamamını bilen, birinci sınıf bir limuzin servisi sunuyor. Her müşterinin farklı olduğu bilinciyle her müşterimize kişiye özel hizmet sunmaktayız.

Ayık Group Limousine & Luxury Services her zaman dakik ve saygılı hizmet anlayışıyla İstanbul’a gelen ya da İstanbul dışına çıkış yapan yolculara günün 24 saati – haftada 7 gün kesintisiz hizmet sunuyor. İş, kişisel veya kurumsal taşımacılık ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözümleri her zaman en uygun  fiyata Ayık Group Limousine & Luxury Services’de bulabilirsiniz.

Kurumsal etkinlikler, düğünler ve diğer önemli kutlamalar için mükemmel limuzinler ve lüks sedan araçların sağlanması konusunda uzmanız. Tüm araçlarımız en son model, sınıfının en lüks araçları olup her an misafirlerimizi karşılamak üzere hazır beklemektedir.

Globalleşmenin önemini fazlasıyla bilen şirketimiz; birden fazla dilde iletişim kurabilecek ve her biri son derece profesyonel olan şoförleri kadrosunda barındırmakta. Kadromuzda yer almak isteyen tüm şoförlerin güvenli sürüş, yol bilgisi ve geniş yol ile rota deneyiminin yanında alkol, uyuşturucu ve genel güvenlik taramalarindan gecmesi zorunludur. İngilizce, Almanca, Rusca, Arapca, Japonca dillerinde ana dil seviyesinde hizmet verebilen soför kadromuzla siz değerli müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Ayık Group Limousine & Luxury Services olarak bizimle sadece lüks, rahat, tam donanımlı sedanlarla seyahat etmeyecek; nazik hızlı ve etkin hizmet anlayışının farkını da hissedeceksiniz. Kişisel veya kurumsal taşımacılık ihtiyaçlarınız icin her zaman Ayık Group Limousine & Luxury Services…